شرکت مهندسی نورهان تدبیر توس

فعالیت و خدمات :

شرکت مهندسی نورهان تدبیر توس در زمینه‌های مختلف از جمله مهندسی طرح، تدارکات، ساخت و اجرا، بهره برداری و نگهداری در انواع پروژه‌های PC EPC ,BOT و …. آماده خدمت‌رسانی به مشتریان خود می‌باشد.

 به پشتوانه دانش و تجربه شبکه ارتباطی این تیم متخصص، ما در شرکت نورهان تدبیر توس مسئولیت کامل تعهدات و خدمات زیر را برعهده می‌گیریم:

 • ارزیابی تامین کنندگان و سازندگان داخلی و خارجی با توجه به کیفیت، اعتبار تجاری، خدمات پس از فروش و در دسترس بودن آن‌ها.
 • مدیریت پیمان و نظارت بر ساخت قراردادهای تامین و ساخت تجهیزات با پیمانکاران داخلی و خارجی برای تامین تجهیزات خاص.
 • تأمین موفقیت آمیز کالاها و تجهیزات با توجه به:
  – شناخت نیاز‌های بهره‌برداری و تجهیزات مرتبط در ابتدا
  – مهندسی ارزش به معنی استفاده ترکیبی و بهینه از امکانات ساخت داخل و خارج با توجه به بهینه‌سازی هزینه‌های دوره عمرطرح
 • تجهیز کارگاه نصب.
 • تعیین سهم ساخت داخل و خارج بر اساس قابلیت‌ها و ظرفیت‌های فنی و اقتصادی و مقتضیات زمانی پروژه و ترکیب قابلیت‌های ساخت داخل با خارج.
 •  انعقاد قراردادهای نصب و راه‌اندازی تجهیزات.

 •  تشکیل تیم آموزش بهره‌برداری و نگهداری طی دوره تضمین.

 •  ایجاد هماهنگی بین پیمانکاران مختلف نصب در کارگاه‌.

 •  اجرای ساختمان، نصب و راه اندازی برق، مکانیک، ابزار دقیق و اتوماسیون.

   از آنجا که پایه اصلی موفقیت در هر پروژه EPC، مدیریت تخصصی اجرا و نصب و راه‌اندازی است، شرکت نورهان تدبیر توس با حفظ و بهره‌گیری از تیمی شامل پرسنل فنی مجرب، کاردان و مسلط به دانش روز در کنار تیم کنترل پروژه قوی و پیمانکاران فرعی مجرب و متعهد تاکنون توانسته است سوابق موفقی در تحویل موقت و قطعی پروژه‌های خود داشه باشد به گونه‌ای که اکنون هیچ پروژه‌ای ندارد که دارای بلاتکلیفی درتحویل قطعی باشد.
  تجارب و دانش فنی بالای این تیم در پروژه‌های پیشین برای مشتریان و کارفرمایان ما به اثبات رسیده است و سوابق گوناگون رضایتمندی کارفرمایان محترم گواه این ادعا می باشد و نشان موفقیت ما در مدیریت تخصصی اجرا، نصب و راه‌اندازی است.

طراحی و مهندسی

بخش فنی و مهندسی با بهره گیری از نیروهای متخصص، خلاق و مسلط به دانش روز در رشته‌های مختلف با هدف تحقیق و توسعه دانش فنی، طراحی، بهینه‌سازی فنی و مالی طرح‌ها آماده خدمت‌رسانی هستند.

گروه مهندسی-بازرگانی-اجرایی این شرکت با ترکیبی ارزشمند از دانش، مهارت، تجربه اجرایی، بهره گیری از سوابق خدمات بازرگانی صنعتی و تجربه بهره‌برداری از پروژه‌ها، همواره مهندسی ارزش و هزینه های‌دوره بهره‌برداری پروژه را مبنای روش‌های طراحی مهندسی و اجرایی قرار می‌دهد.

تعامل با مشتریان و کسب رضایت مشتریان، مشاوران و بهره‌برداران در راس امور قرار دارد.

تامین تجهیزات پروژه

سابقه قدیمی بازرگانی و شبکه ارتباطی گسترده داخلی و خارجی این شرکت به معنی شناخت بضاعت‌های فنی و بازرگانی و ظرفیت‌های تامین کنندگان داخلی و خارجی است.

در بخش تامین مهمترین قابلیت ما، تامین تجهیزات ثابت و دوار پروژه‌ها پس از تحلیل دقیق نیاز پروژه و مشتری و بررسی‌های میدانی است.

همچنین برنامه‌ریزی تسهیم بهینه منابع همراه با تعامل با کارفرما برای دستیابی به تجهیزات و کالاها در زمان‌های مورد نظر، رسیدن به زمان‌های برنامه‌ریزی شده را فراهم کرده است.

بدین منظور در بخش بازرگانی و خرید این شرکت گروهی از مشاورین و مهندسین و متخصصان مجرب و شایسته، دستیابی به این مهم را در سریع‌ترین زمان با بهترین کیفیت فراهم می‌کنند.

اجرا

ارکان اصلی و مهم در هر پروژه، اجرا، نصب و راه اندازی است. شناخت فرایند‌ها و رژیم بهره‌برداری مهم‌ترین ارکان در راه‌اندازی به موقع و بدون وقفه و محافظت و نگهداری صحیح از تجهیزات است.

مدیران پروژه با در اختیار داشتن افراد مجرب و توانمند از جمله مدیر مهندسی، مدیران اجرا، مدیر برنامه‌ریزی و کنترل پروژه و مدیر بازرگانی و بهره‌گیری از تجارب بهره‌برداران انجام وظیفه می‌کنند. این هماهنگی سبب شده تا بسیاری از پروژه‌های این شرکت در مرحله راه‌اندازی آزمایشی، بدون پانج‌ها و مشکلات فرآیندی و یا حداقل پانچ‌های اجرایی به مرحله بهره‌برداری دائمی و تحویل موقت فوری و سپس تحویل دایمی بدون مشکل در دوره گارانتی برسند.

در همین راستا این شرکت موفق گردیده اعتماد مشتریان و کارفرمایان محترم را جهت ادامه همکاری در پروژه‌های کوناگون با یک مشتری بدست آورد، که رضایت‌مندی کارفرمایان محترم در سوابق شرکت موجود و گواهی از موفقیت ما در زمینه مدیریت تخصصی اجرا، نصب و راه‌اندازی پروژه‌ها است.

بهره برداری، نگهداری و آموزش

معاونت بهره‌برداری و نگهداری یکی دیگر از ارکان شرکت نورهان تدبیر توس می‌باشد که با حداکثر آمادگی در بهره‌برداری و نگهداری از پروژه‌های اجرا شده و آموزش پرسنل جهت زمان پس از واگذاری فعالیت می‌کند.

 •  بهره‌برداری و نگهداری پروژه‌های تحویل شده یکی دیگر از ارکان شرکت نورهان تدبیر توس است. ما از مرحله طراحی و نصب و اجرا به الزامات بهره بردای فکر می‌کنیم و هدف ما کاهش حداکثری هزینه‌های بهره برداری در طول عمر پروژه می‌باشد.
 • تشکیل سازمان بهره‌‏برداری و نگهداری جهت ارتقا ضرایب عملکردی تجهیزات و سیستم‏‌ها به منظور دستیابی به اهداف سرمایه‌‏گذاری صورت گرفته توسط کارفرما.
 • آموزش و به‌روزرسانی دانش پرسنل بهره‏‌برداری و نگهداری.
 • انجام بازرسی‏‌ها و تعمیرات پیش‌گیرانه، برنامه‏‌ریزی شده و موردی تجهیزات و سیستم‏‌ها.